صفحه اول    درباره ما    تماس با ما    پیوندها  
چهارشنبه، 25 مهر 1397 - 07:06   
 
   آخرین مطالب  
  منطقه19 : نشست صمیمی با مرکز روانشناسی " لاوینا" در معاونت اجتماعی فرهنگی
  منطقه 16: بازی درمانی ویژه کودکان معلول
  منطقه 16:برپایی ایستگاه سلامت ویژه معلولین
  منطقه 21: کلاس آموزشی کار با نمد ویژه کانون معلولین
  منطقه ده: برگزاری همایش تغذیه سالم با عنوان (باورهای و عادت های غذایی اشتباه و تاثیر آن بر سلامتی)
  منطقه ده: برگزاری ویژه برنامه های استقبال از مهر (مهر حسینی)
  کلاس آموزش چرم دوزی برای معلولان
  اردوی تفریحی درمانی ویژه معلولان
  آموزش نقاشی برای ناشنوایان
  آموزش سفال
- اندازه متن: + -  کد خبر: 3758صفحه نخست » اخبار صفحه اولپنجشنبه، 10 اسفند 1396 - 16:02
در همایش راه آینده سلامت شهرداری تهران ، مدیر کل سلامت از کانون معلولان و سالمندان شهر تهران تمجید نمودند.
در «همایش راه آینده سلامت شهرداری تهران» مدیرکل سلامت شهر تهران بیان نمودند: خوشبختانه کانون های ما از فعالان عرصه های مختلف سلامت هستند به طوری که چندی پیش نیز «کانون معلولان شهر تهران» به عنوان یکی از برترین سازمان‌های غیردولتی معلولین کشور انتخاب و از سوی وزیر کار تقدیر شد . . .
  

«همایش راه آینده سلامت شهرداری تهران» با حضور شجاع پوریان معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، حق شناس رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران، ایازی قائم مقام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، سمانه زمانی مدیرکل سلامت شهرداری تهران، دکتر ملک افضلی و جمعی از معاونین اجتماعی مناطق، مسئولین خانه های سلامت محلات شهر تهران، دبیران منطقه ای و دبیران کل کانون های 11 گانه سلامت و وزیر بهداشت کشور تایلند به عنوان میهمان ویژه، در سالن همایشهای برج میلاد تهران برگزار شد.

در بخشی از سخنرانی ها خانم دکتر سمانه زمانی مدیر کل سلامت شهرداری تهران با اشاره به اجرای طرح استقرار پیشگام خانه های سلامت محلات شهر تهران اظهار داشت: این طرح فرصتی را فراهم کرد که کارکردن با مردم را تجربه کنیم که دستاوردهای بسیار خوب و ثمربخشی را به همراه داشت.

وی تاکید کرد:طرح استقرار پیشگام خانه های سلامت ماحصل مشارکت کانون های 11 گانه سلامت محلات شهر تهران به صورت پایلوت در شش منطقه 2، 4، 7، 17، 18 و 20 در محلات شریف، شمیران نو، نظام آباد، گلچین، شادآباد و عباس آباد اجرا شد که بناداریم با مشارکت مردم در سراسر محلات اجرا کنیم.
مدیرکل سلامت شهرداری تهران ارتقای سلامت همگانی و آگاه سازی و حساس سازی شهروندان نسبت به مقوله سلامت فردی و توجه به سلامت اجتماعی را از ماموریت های کانون های سلامت در محلات شهر تهران برشمرد و گفت: مدیریت شهری با رویکرد بهره گیری از توانمندی های گروه های فعال مردمی در زیرشاخه های حوزه سلامت حمایت از کانون های 10 گانه سلامت محلات را مدنظر داشته است.
وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه کانون های ما از فعالان عرصه های مختلف سلامت هستند به طوری که چندی پیش نیز «کانون معلولان شهر تهران» به عنوان یکی از برترین سازمان‌های غیردولتی معلولین کشور انتخاب و از سوی وزیر کار تقدیر شد. همچنین در همایش یاوران سلامت، کانون سالمندان شهر تهران به عنوان گروه مردمی، مشارکت جو و موثر محلی انتخاب شد و وزیر بهداشت با اهدای لوح تقدیر از ایشان تجلیل کرد.
مدیرکل سلامت شهرداری تهران با اشاره به ارائه الگوی خانه های سلامت در همایش روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور اظهار داشت: قرار است مسئولین خانه های سلامت محلات به عنوان سفیران سلامت شهری در راستای ارائه این الگو به صورت هوشمندانه و با دقت تلاش کنند تا جهت ارتقای سلامت مردم در سراسر کشور تسری یابد.
زمانی ضمن قدردانی از تلاش های سلامت یاران، مسئولین خانه های سلامت محلات، مدیران سلامت مناطق، مدیران محلات و تمامی مدیران حمایتگر این عرصه، بیان کرد که بر اساس برونداد و خروجی این برنامه سرفصل برنامه های سال 97 شهرداری تهران در حوزه سلامت مشخص خواهد شد.
اجرای بازی های نشاط سالمندی، برپایی کنسرت بابک جهانبخش و اجرای گروه سرود کانون جهاندیدگان از میان برنامه های این همایش بود که مورد استقبال حاضرین مواجه شد.
در ادامه این همایش پنل تخصصی «استقرار پیشگام خانه های سلامت» با حضور مسئولین خانه های سلامت محلات شریف، شمیران نو، نظام آباد، گلچین، شادآباد و عباس آباد برگزار و چکیده ای از نتایج بازدید ها و آسیب شناسی های حوزه سلامت در سه بخش آموزش، مراقبت و همکاری بین بخشی ارائه شد.

   
  

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب  
  منطقه19 : نشست صمیمی با مرکز روانشناسی " لاوینا" در معاونت اجتماعی فرهنگی

::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© کانون معلولان محله 1391