صفحه اول    درباره ما    تماس با ما    پیوندها  
چهارشنبه، 25 مهر 1397 - 07:33   
 
   آخرین مطالب  
  منطقه19 : نشست صمیمی با مرکز روانشناسی " لاوینا" در معاونت اجتماعی فرهنگی
  منطقه 16: بازی درمانی ویژه کودکان معلول
  منطقه 16:برپایی ایستگاه سلامت ویژه معلولین
  منطقه 21: کلاس آموزشی کار با نمد ویژه کانون معلولین
  منطقه ده: برگزاری همایش تغذیه سالم با عنوان (باورهای و عادت های غذایی اشتباه و تاثیر آن بر سلامتی)
  منطقه ده: برگزاری ویژه برنامه های استقبال از مهر (مهر حسینی)
  کلاس آموزش چرم دوزی برای معلولان
  اردوی تفریحی درمانی ویژه معلولان
  آموزش نقاشی برای ناشنوایان
  آموزش سفال
- اندازه متن: + -  کد خبر: 3650صفحه نخست » اخبار صفحه اولچهارشنبه، 25 بهمن 1396 - 19:04
صورتجلسه پنجمین نشست دبیران 22 منطقه شهر تهران
دومین نشست فصلی دبیران منطقه ای کانون معلولان مناطق 22 گانه به میزبانی اداره سلامت منطقه 2 برگزارگردید .پس از تلاوت آیاتی چند ازکلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، سرکار خانم زمانی مدیرکل محترم سلامت شهرداری تهران ، ضمن خوشامدگویی، بیاناتی . . .
  

صورتجلسه پنجمین نشست دبیران 22 منطقه  شهر تهران

تاریخ جلسه : 1396/10/11  ساعت 14 الی 16:30 مکان:  سالن کنفرانس شهرداری منطقه 2

حاضرین در جلسه : مدیر کل سلامت شهرداری تهران ، معاون اداره کل سلامت ، دبیرکل کانون معلولان شهر تهران ، ریئس اداره مشارکت های مردمی اداره کل سلامت ، مدیر سلامت منطقه 2 ، کارشناسان مسئول اداره کل سلامت، دبیران منطقه ای کانون معلولان مناطق 22 گانه شهرداری شهر تهران و نماینده انجمن باور

غائب :  دبیرکانون معلولان منطقه 22

 

دستور جلسه: بررسی موضوعات کانون های  معلولان مناطق 22 گانه درنیمه اول سال 1396- انتخابات دبیران منطقه ای و کل
 

خلاصه مذاکرات:

دومین نشست فصلی دبیران منطقه ای کانون معلولان مناطق 22 گانه به میزبانی اداره سلامت منطقه 2 برگزارگردید .پس از تلاوت آیاتی چند ازکلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، سرکار خانم زمانی مدیرکل محترم سلامت شهرداری تهران ، ضمن خوشامدگویی، بیاناتی در خصوص سیاستهای مدیریت شهری در رابطه با شهروندان معلول و راهبردهای کلی در خصوص بهره گیری از ظرفیتها و استعدادهای کانون معلولان بیان نمودند و بر اهمیت تصمیم گیری در خصوص برنامه های اجرایی این کانون توسط اعضاء و هیئت مدیره تاکید داشتند.

در ادامه جناب آقای امیری معاون اداره کل سلامت نیز در خصوص برخی مسائل و اقدامات انجام شده در خصوص گرد همایی بزرگ تشکلها و فعالان حوزه معلولان که به مناسبت روز جهانی معلولان در محل برج میلاد تهران برگزار گردید، توضیحاتی ارائه نموده و از همیاری دبیرکل و دبیران مناطق در اجرای بهینه این برنامه تقدیر نمودند. همچنین توفیق اخیر کانون معلولان در کسب رتبه برتر تشکلهای غیر دولتی فعال در حوزه معلولان را تبریک گفته و آن را حاصل تلاش و اهتمام تک تک اعضاء و دبیران دانستند.

سپس دبیر کل محترم کانون معلولان شهر تهران؛ جناب آقای پرفکرمقدم نیز ضمن تشریح کامل فعالیتهای انجام شده ، نظرخود را در ارتباط با اهمیت واستفاده از ظرفیت اعضاء در امر برنامه ریزی کانون و اجرای آن بیان نموده وگزارشی از کارگروههای چهارگانه کانون معلولان را ارائه نمودند . ایشان با بیان این که کانون معلولان دررقابت با 43 انجمن مطرح دیگر و با اخذ1313 امتیاز موفق به کسب رتبه هشتم انجمن های فعال در حوزه معلولان در سطح کشور گردید آن را محصول همفکری و مشارکت همه دبیران محلات و مناطق دانست.

در ادامه نماینده انجمن باور جناب آقای رضوی زاده با ارائه گزارشی از روند اقدامات انجام شده جهت معرفی اماکن قابل دسترس و مناسب سازی شده برای شهروندان معلول در سایت “ monasebsazi.Com “خواستار مشارکت و همیاری اعضای کانونهای معلولان در شناسایی و معرفی این اماکن شدند. درادامه مطالباتی در خصوص ارائه تخفیف یا امتیاز به شهروندان دارای معلولیت از طرف اماکن معرفی شده بیان گردید که مقرر شد مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد. در خاتمه پس از بحث و تبادل نظر موارد ذیل مصوب گردید.

مصوبات:

عنوان مصوبه

مسئول اجرا

زمان اجرا

 

مناطق 22 گانه

در طی سال

ابلاغ شیوه نامه انتخاب هیئت مدیره و دبیرکل کانون به مناطق

اداره کل سلامت

تا پایان دی ماه

مقرر گردید بمنظورافزایش حضور و مشارکت دبیران و همچنین همفکری و شناخت اعضاء از یکدیگر، کلیه دبیران مناطق که داوطلب دبیر کلی کانون معلولان می باشند با پر کردن فرم مربوطه و ارائه رزومه و برنامه کاری خود از طریق مقتضی نامزدی خود را در انتخابات دبیر کلی اعلام نمایند.

 

دبیران مناطق 22 گانه

 

12 بهمن ماه

 

مقرر گردید در جلسه آتی انتخابات دبیرکلی و اعضاء هیئت مدیره کانون صورت پذیرد.

اداره کل سلامت

اردیبهشت 97

 

 

   
  

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب  
  منطقه19 : نشست صمیمی با مرکز روانشناسی " لاوینا" در معاونت اجتماعی فرهنگی

::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© کانون معلولان محله 1391